Aktuality

LETNÍ INTENZIVNÍ KURZY PRO DĚTI A DOSPĚLÉ

I na léto 2019 pro Vás připravujeme letní intenzivní kurzy angličtiny. Těšíme se na dospělé i děti v nových prostorách jazykové školy ve Zbýšově, které pro Vás v tuto chvíli připravujeme. Těšte se s námi! Přihlášky na letní kurzy již najdete na http://www.sbarou.cz/prihlasky-do-vyuky/. Neváhejte, počet míst je omezený.

Letní intenzivní výuka

Po velkém úspěchu v minulém roce pro Vás i letos chystáme letní intenzivní kurzy pro dospělé a příměstské tábory pro děti. Pozor! Letos se v srpnovém termínu příměstského tábora těšíme i na skupinku předškolních dětí! Děti školou povinné se mohou účastnit kteréhokoliv z nabízených termínů (červenec/srpen), dále je rozdělíme do vhodných věkových a jazykových skupinek. […]

Skype výuka

Rádi byste se učili cizí jazyk ale nestíháte nebo nemůžete dojíždět na výuku k nám? Nevadí, nabízíme Vám také individuální lekce přes Skype. Můžete tedy zůstat v klidu v kanceláři nebo doma s dětmi a přesto se učit. Neváhejte nás kontaktovat a domluvit si lekci. (Cena je stejná jako za individuální výuku v našich prostorách […]

Vánoční dárkové poukazy

I letos pro Vás máme vánoční dárkové poukazy na výuku v Jazykové škole s Bárou.  Poukaz Vám vystavíme na libovolnou částku nebo typ výuky, stačí nám napsat a kdykoliv si u nás poukaz vyzvednout.

Španělština

Pamatujete, jaké všechny jazyky se u nás můžete učit? Tak nezapomeňte, že mezi ně patří také španělština!  Krásný a užitečný jazyk, který se u nás budete moci přiučit v pondělky a pátky s lektorkou Evou, která už se na nové studenty moc těší. Těšíte se taky?

Ruština pro děti

RUŠTINA PRO 2. STUPEŇ ZŠ  Otevíráme nový minikurz ruštiny pro druhý stupeň základní školy! Kdy: čtvrtek 18:00-19:00 Začínáme ve čtvrtek 12. 10. Ještě máme volná místa, tak se neváhejte přihlásit, bude se těšit lektorka Lenka.