O nás

Jsme zavedená jazyková škola ve Zbýšově u Brna, která Vám nabízí výuku anglického, německého, ruského, španělského, německého i českého jazyka. Můžete se u nás vždy těšit na osobní přístup a příjemný kolektiv. :)

 

Nebojte se studia jazyků a neváhejte nás kontaktovat!

 

Proč se učit s námi:

Individuální přístup

I skupinové kurzy probíhají v maximálním počtu 6 studentů, takže se lektor může věnovat opravdu každému. Na spokojenosti a úspěchu každého studenta nám opravdu záleží. Zakládáme si na osobním přístupu ke všem studentům a jsme Vám vždy k dispozici.

 

Moderní výukové metody

Je pro nás důležité, aby výuka naše studenty vždy bavila a zároveň byla maximálně efektivní. Sledujeme nejnovější trendy a naši lektoři se pravidelně účastní metodických konferencí, ze kterých svým studentům vždy přinesou nějakou zajímavou novinku. :)
Mezi největší novinky, které našim studentům nabízíme patří jistě výuka s aplikací Mooveez pro výuku jazyků pomocí filmů! Vyhlížíme také novinku letošního roku pro výuku slovní zásoby, kterou bude Kreativní slovník. Ten jsme již také měli možnost vyzkoušet a věříme, že je na co se těšit.

 

Online třídní kniha

K usnadnění plánování výuky a komunikace s jazykovou školou slouží online informační systém, který studentům umožňuje plánování i rušení výuky a zajišťuje jim přístup k informacím o probrané látce.

 

Knihovna

Součástí výuky v naší jazykové škole je domácí četba zjednodušených knih. Knihy vhodné pro různé úrovně si studenti mohou půjčit z naší vybavené knihovny.

 

Snadná dostupnost

Autem:

Parkování pro studenty na parkovišti přímo před budovou jazykové školy.

Pěšky:

4 minuty pěšky ze zastávky Zbýšov, Městský úřad a 5 minut ze zastávky Zbýšov, Anenská

 

Káva, čaj, pohodlí

Všem studentům je v prostorách jazykové školy k dispozici voda, káva a čaj. Na lekci nebo na autobus můžete počkat v pohodlí našich prostor.